Mokesčių skaičiuoklė

Jeigu lankėtės bendrovių, kurios siūlo mokesčių grąžinimą iš užsienio, interneto svetainėse, turbūt pastebėjote siūlomą nemokamą paslaugą „Mokesčių grąžinimo skaičiuoklė“. Ji skirta tam, kad užpildę tam tikrus savo duomenis, galėtumėte sužinoti savo mokesčių grąžinimo sumą.

skaiciuotuvas

Tačiau reikia pažymėti, kad tokiu būdu atliktas skaičiavimas yra apytikslis. Skaičiuoklė yra supaprastintas apskaičiavimo įrankis, kuris neapima informacijos apie šeimyninę padėtį, pajams iš kitų šalių bei įvairių lengvatų, kuriomis galbūt galite pasinaudoti. Todėl skaičiuoklės rezultatai skiriasi nuo tikrosios sumos, kurią galite susigrąžinti. Tikslią sumą apskaičiuoja tik pati mokesčių inspekcija, ir ją sužinosite tik prieš pinigų sugrąžinimą. Nusprendus pasirinkti bendrovę, kuri siūlo sugrąžinti mokesčius, logiška, kad pirmiausia norėsime rinktis tą, kuri siūlo didžiausią apskaičiuotą grąžinamą sumą. Daugelis žmonių nežino, kad kai kada skaičiuotuvo rodomi rezultatai būna dirbtinai padidinti, o bendrovės naudojasi šiuo nežinojimu. Sąžiningiausią ir tiksliausią mokesčių grąžinimo skaičiuoklę turi RT TAX įmonė. Taigi būkite atsargūs ir nesileiskite apgaunami naudodamiesi įvairių kitų įmonių mokesčių grąžinimo skaičiuotuvai. Galutinis grąžinama sumos dydis bus toks, kokį apskaičiuos mokesčių inspekcija, o ne interneto puslapiuose esančios mokesčių skaičiuoklės.

Verta žinoti, kas gi yra mokesčių grąžinimas. Mokesčių inspekcija jums negrąžins visų sumokėtų mokesčių, o tik permokėtą jų dalį. Šalyse galiojantys mokesčių įstatymai numato tam tikrą pajamų sumą per metus, kurios neviršiję nebūsite apmokestinti mokesčiais. Jei taip ir bus, jums bus grąžinta 100 proc. jūsų sumokėtų mokesčių. Bet visgi daugeliui grąžinama tik mokesčio permoka, todėl būkite atsargūs su bendrovėmis, siūlančiomis besąlygiškai susigrąžinti 100 proc. mokesčių.

Jūs turėtumėte pasinaudoti mokesčių grąžinimu iš užsienio, nes mokesčiai grąžinami 80 proc. visų besikreipiančiųjų. O vidutinė grąžinama pinigų suma yra apie 1300 Lt!

Posted on kovo 22, 2013 at 1:06 pm by admin · Permalink
In: mokesciu skaiciuokle · Tagged with: ,